Logo

سؤالات متداول

اطلاع رساني ها و ثبت نام

بررسی بفرمایید که ایمیل در فولدر اسپم شما وارد نشده باشد . در پاره ای از زمانها این مورد اتفاق می افتد
در صورتی که شماره تلفن همراه شما در سامانه صحیح ثبت شده باشد، ممکن است پیاک های تبلیغاتی شما بسته شده باشد. لطفا از طریق مخابرات آن را فعال کنید.
باید در ابتدا روی گزینه "ورود به سامانه پژوهشیار" کلیک کرده و در قسمت گذرواژه خود را فراموش کرده اید روی گزینه اینجا کلیک کنید. در این حالت با وارد کردن ایمیلی که با آن ثبت نام کرده اید میتوانید بازیابی رمز عبور را انجام دهید.
شماره تلفن همراه برای اطلاع رسانی های به لحظه و برای ارسال پیامک در خصوص اتفاقاتی است که روی طرح یا پایان نامه شما حادث می شود. لذا حتما شماره تلفن فعالی از خودتان در سامانه ثبت بفرمایید.
خواهشمند است ایمیل خود را به طور کامل و تا آخر وارد نمایید.
فارسی تایپ شدن اعداد، مشکلی در ارسال و ثبت نام بوجود نمی آورد.
با سلام در مورد سوال اول به احتمال زیاد شما معاونت علوم پزشکی را انتخاب ننموده اید تا بتوانید واحد علوم دارویی را ببینید. در مورد سوال دوم شما نیز اشکالی در ارسال اعداد فارسی در ایمیل وجود ندارد.
ممکن است ایمیل خود را از لحاظ تایپی صحیح وارد نکرده باشید و اطلاعات شما به ایمیلی اشتباه ارسال شده باشد.
خواهشمند است در این مواقع با پشتیبانی سامانه پژوهشیار تماس بگیرید تا در صورت وجود اطلاعات شما در سامانه، آن را تصحیح نمایند.

داوری

شما در بانک داوران دانشگاه و برای داوری طرح / پایان نامه برگزیده شده اید. با ورود به سامانه ، گزینه ای با نام داوری برای شما در منوی سمت راست صفحه فعال است. با کلیک روی آن میتوانید گزینه مورد نظر را پیدا کنید.
از طریق فیلمهای آموزشی محیط خود میتوانید روند داوری را آموزش ببینید
با سلام
در صفحه آخر فرم داوری گزینه ای هست که بصورت چک باکس بوده و عنوان آن هست "اتمام فرایند داوری" که با چک زدن آن میتوانید فرایند داوری را به اتمام برسانید. همچنین ذیل طرح مربوطه در محیط تان با زدن روی گزینه + و باز شدن لیست ماژولهای مربوطه ، ماژولی با عنوان خاتمه و ارسال فرم داوری وجود دارد که از این طریق هم میتوانید فرم داوری خود را نهایی سازی کنید.
دلیل این ساختار این است که بتوانید فرم داوری را مرحله به مرحله تکمیل کنید
در صورتیکه نظریه خود را ارسال کرده باشید ، امکان تغییر نظریه ارسالی وجود ندارد. درخواست نظریه باید توسط واحد ارسال کننده برای شما ارسال شود و شما بتوانید نظریه جدیدی ارسال بفرمایید.
نظریه قبلی در جای خود باقیست. به همین دلیل توصیه میکنیم در ارسال نظرات کارشناسی نهایت دقت را مبذول فرمایید
در لیست داوریهای شما در مقابل طرح مربوطه با زدن کلید + ماژولی ظاهر میشود با عنوان "نظرات شما" . با کلیک روی آن لیست نظرات خود را میتوانید ببینید